18.04.20 22:52 Alter: 312 days

بهروز سورن: جمهوری کلاهبرداران و شیادان!

Kategorie: Nachricht

 

در حالیکه تاخت و تاز ویروس کرونا همچنان بیرحمانه ادامه دارد و در ابعادی بزرگ مناسبات اقتصادی و اجتماعی جهانیان را با تغییراتی کلی مواجه کرده است و همه کشورهای مربوطه مدعی هستند که تمامی ذخایر و منابع مالی خود را برای مقابله با این ویروس در نظر گرفته اند, در ایران سونامی دروغ و فریبکاری از جانب دست اندرکاران حکومتی همچنان ادامه دارد. ابتدا با فشار نیروهای قضائی و امنیتی همانند جلاد زندانیان سیاسی ( رئیسی ) آمار رسمی و دولتی مبتلایان و کشته شدگان این بلای خانمان برانداز بشکلی وسیع تنزل داده شد و در پرده ای از پنهانکاری مضاعف فرو رفت و سپس با ارائه این آمار دروغین مرحله آغازین خروج از قرنطینه و آغازعادی سازی اعلام شد و هم اکنون نیز با خرافه پراکنی و جن یابی! تلاش میکنند این حقیقت مرگبار زمینی را به اجنه و آسمان و دنیای ماوراء طبیعه اتصال دهند و دامان بشدت آلوده خود را پاک جلوه دهند.

روزی نیست که اخبار شگفت انگیز! اختراعات سپاه پاسدارن و منبر نشینان حکومتی در شبکه های خبری و سامانه های اطلاعاتی خود و دنیای مجازی منتشر نشود و موجی از واکنش ها را بر نیانگیزد. اخیرا نیز خبری در ارتباط با اختراع دستگاه کرونا یاب گزارش شده است و یا شیوع کرونا را به ظهور ( امام زمان ) نسبت میدهند. جمهوری اسلامی که بدرستی میتوان انرا جمهوری شیادان نیز نامید با خرافه پراکنی و خرافه پروری این روزها نه تنها بدنبال فریب و اغوا عمومی توسط رسانه های خودی هست بلکه در تلاش است تا با سوء استفاده های مالی از این موقعیت مبالغ بسیار نجومی را به جیب وابستگان خود سرازیر نماید.

دستگاه کذایی کرونا یاب بسیجی که در دنیای مجازی به فروشنده درب قابلمه به سپاه پاسدارن معرفی میشود, صدها میلیون تومان برای مردم ما هزینه برداشته است که اخیرا فیزیکدانان ایرانی را به واکنش واداشته است.پزشکان ایرانی نیز به درمانگری کرونا با توسل به خرافات از سوی بخشی از طیف شیادان اعتراض کرده اند. در این وانفسا اما آنچه در دنیای فراموشی قرار گرفته است و رفته رفته بی فریاد خاموش میشود همانا کودکان کار و بویژه حاشیه نشینان هستند که گاها نمیدانند موضوع چیست اما قربانی بی واسطه سودجوئی حکومتیان در مقابله با این ویروس مرگبار هستند.

این در حالی است که اخیرا بدنبال یک افشاگری مشخص شده است که حدود چهار میلیارد و هشتصد میلیون دلار ارز دولتی که برای واردات در نظر گرفته شده بود و اغلب در اختیار 32 مورد حقیقی و حقوقی ( بخوانید وابستگان دولتی و سرمایه داران ) قرار داده شده بود به یغما رفته و کالائی بازاء آن وارد نشده است. این ارقام نجومی را تنها در قیاس با وقایع دیگر در کشورمان میتوان بخوبی فهمید. آنزمان که در ارتباط با تعیین حداقل دستمزد کارگران و زحمتکشان کشورمان حکومتیان تنها فقر را میان آنان تقسیم میکنند و تهیدستان وکودکان کاری که در شرایط قرنطینه تا نیمه شب به زباله گردی در خیابانها مشغولند.

شرایط نابرابر و بشدت ظالمانه کنونی برای کارگران از سوی احمد آ به بهترین شکل بیان شده است.( از بالاترین )

بزرگ ‌ترین مشکل کارگران ایران، همدستی حکومت با کارفرما هستش. از ما هیچ حمایتی نمی‌شه. بخوایم اعتراض هم بکنیم، زندونی می‌شیم. اون وقت خونواده‌هامون همین نون بخور و نمیر رو ندارن؛ تازه آواره زندان و دادگاه هم می‌شن. یعنی در واقع نه راه پیش داریم نه راه پس. به نوعی گروگان گرفته شدیم. باور کنید نظام سرمایه‌داری اسلامی خیلی کثیف‌تر و بی‌رحم‌تر از هر سیستمیه

اشاعه جهل و خرافات همزاد روی کار آمدن حاکمان اسلامی بوده است و هدفی جز استثمار و سرکوب و غارت منابع مالی  کشورمان نداشته وجزئی از سیستم ستم و استثمار این نظام در چهل و یک سال گذشته بوده است. نا رضایتی ها و اعتراضات کارگران و زحمتکشان و ستم دیدگان اما همچنان انباشته و افزون تر خواهند گشت. جمهوری اسلامی طی سه سال گذشته دو انفجار عمومی و سراسری را با توسل به سرکوب و کشتار و ایجاد وحشت سپری کرده است و پایه های بشدت لرزان حاکمیت خود را استوار نگه داشته است و انفجار اجتماعی آتی قطعا ابعادی بسیار فراتر از خروش عمومی آبان 98 خواهد داشت و تومار جنایات پنهان و نهان جمهوری شیادان و همدستان سرمایه داران را پایانی خواهد بود.

منتشر شد

 

سایت لجور

سایت سازمان راه کارگر

میهن تی وی

اشتراک وورد پرس

اتحاد کارگری

سایت مشعل

روشنگری

پژواک ایران

مبارزان کمونیست

بالاترین

آگاهی نیوز

گزارشگران
Gozareshgar
info@gozareshgar.com