26.02.20 23:25 Alter: 1 year

بهروز سورن: دروغگویی حکومتیان همزاد جمهوری اسلامی است

Kategorie: Nachricht

 

بی تردید اولین قربانیان این اپیدمی در کشوری تحت سلطه سرکوب و استبداد سرمایه داری هار و چپاول و غارتگر اسلامی که به سفره حقیر کارگران و زحمتکشان نیز دستبرد میزند, همانا پابرهنگان و اقشار فرو دست کشورمان هستند.خبر درگذشت پرستار زحمتکش مازندرانی نرجس خانعلی زاده 25 ساله در این ارتباط بسیار دردناک بود. بعبارت دیگر عوامل متعددی از جمله تجمع و تراکم جمعیت, دسترسی کمتر به اطلاعات و امکانات بهداشتی و فقر و هزینه درمان پزشکی, این بخش از جامعه را بیش از لایه های دیگر اجتماعی مورد تهدید قرار میدهد که میتواند فجایعی در ابعاد بسیار بالاتری پدید آورد

***

دروغگویی یکی از مظاهر همیشگی رهبران جمهوری اسلامی بوده است. از خمینی جلاد و سخنرانی هایش در نوفل لوشاتو گرفته تا همین اواخر که علت فاجعه سقوط هواپیمای اوکراینی برملا شد. چنانچه فشارهای بین المللی و افکار عمومی نبود همین فاجعه نیز مورد تائید سران حکومت قرار نمیگرفت. هیچوقت ما شاهد نبوده ایم که حکومتیان به جنایات گسترده خود در طی این چهاردهه اعتراف کرده باشند.

بی شمار جنایاتی که پس از گذشت سالهای دراز مخفی میکنند و در سایه نگاه داشته اند. جنایاتی که اگر از سوی حاشیه های حکومت و مخالفانش افشا نمیشدند, هنوز هم مستتر بودند. امروزه اما اوضاع خبر رسانی و ارتباطات قوائد جدیدی را به حکومتیان تحمیل کرده است. امروزه دروغگویی اگرچه همچنان به مقصود عوامفریبی از جانب آنان ادامه دارد اما شیوه مقابله با آن نیز در اختیار جوانان و مردم ایران قرار دارد.

بخش بزرگی از رسانه ها  ونه تنها در ارتباط با ایران, سر تیتر خود را به شیوع و اپیدمی ویروس کرونا اختصاص داده اند. ایران یکی از چهار کشوری است که بیشترین مبتلایان به این بیماری را در خود دارد. چین, ایتالیا و کره جنوبی سه کشور دیگری هستند که از آنها نام میبرند. در میان مبتلایان در کشورمان نام برخی از مسئولین نیز برده میشود. همچنین گفته میشود که ایرج حریرچی معاون وزیر بهداشت در حین سخنرانی درباره این ویروس با دستمال پیشانی عرق آلود خود را پاک میکند و فردای آنروز کاشف بعمل میاید که ایشان مبتلا به کرونا ویروس شده اند و کمی بعد ویدئویی از او منتشر شده و میگوید که او هم مبتلاست.

این سوال مطرح میشود که ایا انتشار اخبار شمار مبتلایان در ایران از سوی حکومتیان مهندسی میشود؟ آیا فشار تحریم ها و سستی پایه های لرزان حکومت باعث شده است تا از انتشار اخبار واقعی که ایزوله کردن شهرها و مراکز مذهبی و تجمع بدنبال خواهد داشت, خودداری کنند؟ آیا اعلام ابتلای برخی از مراجع و حواشی آنها و تعدادی از مسئولین مثل علی ربیعی, محمود صادقی نماینده تهران و ایرج حریرچی معاون وزیر بهداشت در امتداد دروغگویی و سیاست های عوامفریبانه آنهاست؟

بی تردید اولین قربانیان این اپیدمی در کشوری تحت سلطه سرکوب و استبداد سرمایه داری هار و چپاول و غارتگر اسلامی که به سفره حقیر کارگران و زحمتکشان نیز دستبرد میزند, همانا پابرهنگان و اقشار فرو دست کشورمان هستند.خبر درگذشت پرستار زحمتکش مازندرانی نرجس خانعلی زاده 25 ساله در این ارتباط بسیار دردناک بود. بعبارت دیگر عوامل متعددی از جمله تجمع و تراکم جمعیت, دسترسی کمتر به اطلاعات و امکانات بهداشتی و فقر و هزینه درمان پزشکی, این بخش از جامعه را بیش از لایه های دیگر مورد تهدید قرار میدهد.

 مردم میگویند مسئولین تا زمان برگزاری انتخابات نمایشی شان در اینمورد پنهانکاری کردند و تا یکی از آنها بر اثر این بیماری نمیرد ما باور نمیکنیم!

مسولان حکومت اخوندی هیچکدومشون کرونا ندارن همش نمایشه

چوپان دروغگو ها... همتون سرو ته یک کرباس، تمام مسولین و صدا وسیما میلی بی شرف و دروغگو های وقیق

هيچكدام كرونا ندارن همش فيلمه با اون سرفه هاى مصنوعى تو تلويزيون بيشرفها . مردم بايد خودشون مراقب باشن

حالا همه کرونا گرفتن دروغگو ها میخوان برن استراحت که پاسخگوی ملت نباشن امیدوارم بمیرید

 

تحجر دست اندرکاران جمهوری اسلامی نیز حد و مرزی نمیشناسد. تحجری است بی مرز

برخی گفته اند که شیعیان این بیماری را نمیگیرند ام اهل سنت می میرند.

برخی گفته اند که برای پیشگیری از این بیماری دعا کنید و صلوات بفرستید

برخی دیگر پرداخت صدقه و توبه را پیشنهاد کرده اند

برخی دسته های زنجیر زنی برای مقابله با این بیماری براه انداخته اند ( اصفهان )

آستان حرم معصومه گفته است که : نقره های حرم آنتی باکتریل و سدی در برابر ویروس کرونا هستند!

برخی نیز ماسکهای پیشگیری از ابتلا به این بیماری را احتکار کرده اند

برخی از روحانیون احتکار و کمبود ماسک را کار بهائیان اعلام کرده اند !

زنجیر زنی در اصفهان

https://youtu.be/6FLhtWfSwLc

26.2.2019

 منتشر شد:

کانون دمکراتیک پناهندگان

میهن تی وی

لجور

سایت سازمان راه کارگر

آزادی بیان

اتحاد کارگری

بالاترین

اشتراک وورد پرس

گزارشگران

تریبون زمانه

 


ارتحال جانسوز حضرت آیت الله العظمی الحاج شیخ سیدهاشم بطحایی! |

در کمال تأثر و تأسف و تألم و اندوه و افسوس فراوان حضرت آیت الله العظمی الحاج شیخ سیدهاشم بطحایی که یک عمر به آخوندیات اشتغال و اهتمام داشته و با کمونیست های کافر و بیدین و لامذهب لعنت الله علیهم اجمعین دشمن بود برای ابتلا به ویروس کرونا رحلت و به سرای باقی شتافت تا به بهشت برود و در آنجا چلوبرگ مخصوص بخورد!

https://www.isna.ir/news/98122619566

لعنت بر کفار بیدین و لامذهب علی الخصوص کمونیست هائی که به جای گریه کردن می خندند!

فاطمه رهبر به بهشت رفت! |

فاطمه رهبر پیرو خط رهبر که به کما رفته بود به بهشت رفت

https://www.irna.ir/news/83704783

البته روشن نیست برای زنان بهشتی که به بهشت می روند در بهشت هم حجاب واجب است یا واجب نیست؟ همچنین روشن نیست هنگامی که در بهشت مردهای بهشتی می توانند با انبوهی از دختران زیبا خوشگذرانی کنند آیا زن هائی که به بهشت می روند نیز می توانند با انبوهی از پسران زیبا خوشگذرانی کنند یا نه؟

ای کافر بیدین و لامذهب گریه کن! چرا می خندی؟

ارتحال جانسوز سیدمحمد میرمحمدی | دریافتی و جهت اطلاع

در کمال تأثر و تأسف و تألم و اندوه و افسوس فراوان سیدمحمد میرمحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای ابتلا به ویروس کرونا رحلت و به سرای باقی شتافت تا به بهشت برود و در آنجا کباب آهو بخورد!

https://www.tabnak.ir/fa/news/963071

ای کافر بیدین و لامذهب گریه کن! چرا می خندی؟

ارتحال جانسوز حاج احمد تویسرکانی |

در کمال تأثر و تأسف و تألم و اندوه و افسوس فراوان حاج احمد تویسرکانی مشاور محترم رئیس قوه قضائیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای ابتلا به ویروس کرونا رحلت و به سرای باقی شتافت تا به بهشت برود و در آنجا کباب آهو بخورد!

https://www.isna.ir/news/98121310357

لعنت بر کفار بیدین و لامذهبی که به جای گریه کردن می خندند!

ادعای عجیب شیخ عباس تبریزیان |

ادعای عجیب شیخ عباس تبریزیان: کرونا انتقام خدا از اذیت کنندگان من است

https://fararu.com/fa/news/431025

دروغگویی حکومتیان همزاد جمهوری اسلامی است |

دروغگویی حکومتیان همزاد جمهوری اسلامی است

https://www.tribunezamaneh.com/archives/221808Gozareshgar
info@gozareshgar.com