13.02.20 10:50 Alter: 9 days

حزب آرا: انتخابات را تحریم کنیم، شرکت درانتخابات فرمایشی تائید رژیم خود کامه است

Kategorie: Nachricht

 

 

هم میهنان ، روز جمعه دوم اسفند ٩٨ يكي ديگر از انتخابات فرمايشي رژيم فاشيست مذهبي است. رژيمي كه چهل و يكسال  دروغ  گفتو انتخابات  نمایشی را برای انتصاب  رئیس جمهور، نمایند گان مجلس شورا ،  نمایند گان  شوراهاي شهر و...  را برگزار کرده است . شايد  بتوان اولين انتخابات رياست جمهوري در ايران را بي نقص تر از ساير انتخابات دانست ولی  به درستی مي توان گفت  تمامي انتخابات در ایران  با درجه هاي مختلف مهندسي شده اند. 

رژیم  هرچند بر طبق قوانین استصوابی  نامزدهای غیر خودی انتخاباتی را از صافی میگذراند و فقط خودیهارا در لیست  باقی میگذارد، اما بازدر خلال این چهل و يكسال  همیشه  با تقلب هاي گسترده نتيجه انتخابات را از آن خودي تر ها كرده  و نمایش انتخاباتی براه انداخته است تا به جهانیان بنمایاند که آزادی انتخاب در ایران وجود دارد! نمونه بارز انتخابات تقلبی،  سال ٨٨ بود كه اعتراضات  ميليونیمردم با شعار "راي من كو؟!"  را به دنبال داشت  که با کشتارو دستگیری و زندان به شدت سرکوب شد. 

رژيم فاشيست مذهبي ، هيچگاه با مردم رو راست نبوده  و اعتمادي به صندوقهاي راي شان نيست. رژیم با نمایش های انتخاباتی،سعي میکند تاحكومت خود را به دنيا طرفدار مردم نشان دهد! و اين در حالي است كه در مقاطع مختلف  صدای اعتراض به حق مردم را با  زندان و شکنجه و اعدام در گلو خفه کرده است.

 رژیم  از آغازحاکمیت اش تعداد زيادي بی گناه  را دستگير و بدون محاکمه روانه جوخه هاي اعدام کرد.در سال ٦٠-٦٧ اعدامهاي گسترده براه انداخت  و هزاران زنداني سياسي را كه  حكم  محکومیت خود را مي گذراندند، اعدام کرد.  در سال ٧٨ اعتراضاتدانشجویی را به خاک و خون کشید. در سال ٨٨  حضور ميليوني مردم که در خيابانها  به دنبال راي خود بودند را به گلوله بست. در دي ماه ٩٦اعتراضات مردم  بجان آمده  از فقر را که در شهرهاي بزرگ و كوچك به  خيابان آمده بودند با ضرب وشتم و گلوله پاسخ داد. در آبان ٩٨ مردمان معترض به سه برابر شدن قيمت بنزين، که  در بيش از صد/١٠٠ شهر برای سه روز  به خيابانها آمده بودند را با کشتارو زندان سرکوب  کرد . به گزارش رويتر بيش از ١٥٠٠ تن در این تظاهرات کشته  و هزاران تن زخمي و بيش از  ده هزار تن دستگيرو زندانی شده اندکه بخشی نیز زیر شکنجه جان باختند.

رژیم ازابتدای  به قدرت رسیدنش زن ستیزی را با فرمان حجاب اجباری آغاز کرد و در طول این چهل و یکسال زنان را به جرم بد حجابی ضرب وشتم ودستگیر و زندانی کرده است. اما در دوران تبلیغات انتخابات، از زنانی  با همان نوع حجاب( بد ححاب)،سوء استفاده کرده تا زنان را در حمایت از رژیم به پای صندوقهای رای بکشاند.

رژيمي كه جمهور مردم نباشد براي حفظ نظامش دست به جنایت و نيرنگ و فريب ميزند، از تروريست در منطقه حمايت مي كند، تا بر بقاي عمرش بيافزايد. برای خروج از بحرانی که به دلیل مداخله هایش درخاور میانه گریبانگیرش شده است ، به هواپيماي اوكرايني  با موشك شليك  می کند و ١٧٦تن از مردمان ایران و کشورهای  دیگر را هلاک می کند.

رژیمی كه خاک كشور را به حراج گذاشته  و  شمال را به روس ها و جنوب را به چيني ها واگذار كرده  تا از بحرانهاي اقتصادي  نجات يابد، در انتخابات اسفند ماه هم قصد دارد كه باز با انتخابات مهندسی شده ، مجلس يك دستي بسازد تا بدوندردسرهای جناحی،  خود گامگی را به بالاترین درجه رسانده و چند روزی  را به عمرش بیافزاید .

خامنه اي  با استفاده از شگردهای گوناگون  تلاش دارد که مردم را روانه صندوق های رای گرداند  او مي گويد:«ممکن است کسی از بنده خوشش نیاید، اما اگر ایران را دوست دارد، باید به پای صندوق رأی بیاید.» او اين بار با فريب كهنه ناسيوناليسم و ايران دوستي و اينكه، گويا امنيت كشور ايران شركت در انتخابات و راي دادن به رژيم ، كشوررااز ورطه ی سقوط ساقط مي گرداند.

هم میهنان:

 با رد صلاحيت اصلاح طلبان  و اطرافيانِ روحاني، و بعضی از نمايندگان كنوني، ديگر انتخاب  بين  بد وبدتر هم نيست ،انتخاب بين بود و نبود رژیم "جمهوری اسلامی" است . خامنه اي عزم كرده كه مجلسي يكدست و يكسو بسازد تا بتواند هرچه را که مي خواهد، بدون دردسر انجام دهد تا شاید رژیم را از ورطه نابودی نجات دهد . با نرفتن به پاي صندوقهاي راي، انتخابات( انتصابات) اسفند را تحريم كنيد. بايد  بخود آييم و از قبول ولايت فقيه و رژيم ايدئولوژيك دینیکه سرزمینمان را به نابودی کشانده و میکشاند سر باز زنيم.بدانيد كه تنها راه نجات ايران گذر از رژيم  فاشيست مذهبياست كه مي تواند ما را به يك نظام دموكراتيك و سكولار برساند . حزب آزادی و رفاه ایرانیان در اين راه باشما  همراه خواهد بود و آماده هر گونه  یاری رسانی است.

پيروزباد مبارزات مردمان ايران 

٢٢بهمن ١٣٩٨

حزب آزادي و رفاه ايرانيان( آرا)

hezbara@gmail.com


Gozareshgar
info@gozareshgar.com