13.01.20 02:55 Alter: 7 days

حسین عرب: افتادن طشت رسوائی جمهوری اسلامی از بام

Kategorie: Meldungen Links

 

 

بار دیگر و در کمال ناباوری ، علیرغم گزارش روزنامه نیویورک تایمز، و اظهارات صریح نخست وزیر کانادا مبنی بر ساقط شدن هواپیمای اکراینی توسط پدافند هوائی سپاه پاسداران ، خانواده های قربانیان، و مردم ایران، حاضر به پذیرش این واقعیت نبوده و نمی توانستند باور کنند حتی بی رحم ترین رژیم حاکم بر کشوری حاضر به سرنگونی هواپیمای مسافربری شده و بعد از انجام چنین عمل شنیعی بخواهد آنرا از چشم جهانیان پنهان نگاه دارد.

جمهوری اسلامی در مدت چهل سال حاکمیت خود، موفق شده مرزهای سفّاکی و رکورد های شارلاتانی گذشته حکومت های درنده خو را شکسته و رکورد های جدیدی بنام خود در تاریخ بشر ثبت کند.

بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی پس از چند روز انکار همه جانبه از طرف کلیه اجزاء حکومت از بالاترین تا پائین ترین مبنی بر اعلام نقص فنی بعنوان عامل ساقط شدن هواپیمای اکراینی، می نویسد بعلت انحراف هواپیما به سمت یک محل نظامی و خطای انسانی در تشخیص نادرست جسم پرنده ، موشک ضد هوائی به طرف هواپیما شلیک که موجب سقوط آن شده است. و متعاقب آن فرمانده هوا فضای سپاه در تلویزیون جمهوری اسلامی، اذعان کرد که مراتب در همان دقایق اول سرنگونی هواپیما، به اطلاع مقامات ارشد رژیم رسانده شده ، و آنها خواسته اند تا مطلبی در این ارتباط اعلام نشده و خبر را در قرنطینه قرار دهند.

شنیدن بیانیه ستاد کل برای تک تک بازماندگان جان باختگان ، ایرانیان، و مردم دنیا چنان سخت و سنگین بود، که برای تائید خبر کوشش کردند بیانیه را از منابع مختلف خوانده و بشنوند تا از اصالت آن اطمینان حاصل کنند.

ساقط کردن هواپیمای اکراینی ، کتمان خبر برای چند روز، و نهایتا پذیرش تحت فشار مراجع مختلف ، به مردم ایران ، سران کشورهای جهان، و روسای سازمان های بین المللی ثابت کرد، جمهوری اسلامی یک رژیم یاغی، ظالم، و بی پرنسیب است، که چه نزد ایرانیان و چه بقیه مردم جهان فاقد مشروعیت، مقبولیت، و محبوبیت است، و هرچه زودتر از صفحه روزگار پاک شود از ادامه جنایات آن جلوگیری شده و ایران و جهان از در معرض خطر جنگ قرار گرفتن توسط نظام فتنه گر جمهوری اسلامی آزاد می شوند.

آنچه امروز بر عهده یکایک ایرانیان داخل کشور است، حضور در خیابان ها و عدم تخلیه میادین و معابر تا سرنگونی جمهوری اسلامی است.

ما قطعا پیروزیم، چرا که می خواهیم و می توانیم

 

 
Gozareshgar
info@gozareshgar.com