04.11.19 22:17 Alter: 16 days

دریافتی: گورباچف در سخنرانی پیرامون جنگ سرد در قرن 21

Kategorie: Meldungen Links

 

دانشگاه کلمبیا آمریکا

 

امروز کشور ایران، کشوری است که تنور جنگ سرد را گرم نگه داشته است. هرگاه سیاستهای امریکا اقتضا میکند که فروش اسلحه گسترش یابد، ایران اقدامات ایزایی را شروع میکند. هرگاه جهان علیه اسرائیل موضع میگیرد، ایران اقدامی ضد صهیونیست انجام میدهد و کشورهای جهان در دفاع از اسرائیل متحد میشوند.

 

بزرگترین حمایت ایران از دولت اسرائیل در زمان پرزیدنت احمدی نژاد صورت گرفت.

 

احمدی نژاد با رد موضوع هلوکاست و توهین به تاریخ شکل گیری اسراییل، باعث شد دو ابرقدرت اروپا که خود باعث مهاجرت اسراییلی ها به فلسطین شده بودند، در اقدامی مشترک از اسراییل حمایت کنند به گونه ای که طی ۳ سال دولت وقت اسراییل علاوه بر دریافت کمکهای مالی میلیاردی، بتواند به راحتی شهرک‌های خود را توسعه دهد.

 

با حربه مظلوم نمایی توانست کمکهای نظامی گسترده ای از انگلیس، فرانسه و امریکا دریافت نماید و حتی از کشور عربی اردن یک کمک ۲ میلیارد دلاری بلاعوض دریافت نماید.

 

به گونه ای که نتانیاهو در مجلس اسرائیل گفت: هیچ کس به اندازه احمدی نژاد به تثبیت اسراییل در منطقه کمک نکرد.

 

از طرفی ایران با تجهیز حزب الله و انجام جنگ ۱۳ روزه با اسراییل خود را به عنوان تهدید جدی خاورمیانه معرفی کرد و باعث شد کشورهای عربی که دنبال ارامش و امنیت در منطقه میگشتند، ایران را طرد کنند و جبهه مشترک علیه اقدامات ایران تشکیل دهند.

 

در واقع ایده ناتوی عربی، صرفا در جهت مقابله کشورهای عربی علیه ایران تشکیل شد. در این بین تجهیزات این ناتوی عربی را چه کسی باید تامین می کرد؟

 

پاسخ روشن است: امریکا

 

بسیار واضح است که رهبر ایران دست نشانده جمهوری خواهان امریکا است. چرا که تمام اقدامات ۳۰ سال اخیر صرفا در راستای منافع نظامی امریکا است.

 

حتی در جایی که به ظاهر ایران منفعتی بدست آورده، آن منفعت در راستای اهداف جمهوری خواهان امریکا بوده است.

 

در واقع شکل گیری ایران‌جدید بعد از خروج شاه از ایران در جهت کنترل اقدامات تروریستی منطقه بود، اما با فروپاشی اتحاد جماهیر شوری، نقش ایران به دشمن زرگری امریکا تغییر کرد. ایران از زمان گروگان گیری سفارت امریکا در جهت تامین منافع جمهوری خواهان امریکا قدم برداشت.

 

هر چند به ظاهر دنبال شعارهای انقلابی خود بود اما در عمل دقیقا همان کاری را انجام میداد که جمهوری خواهان دیکته میکردند. ایران با طولانی کردن گروگان گیری راه را برای تخریب حزب دموکرات برداشت و ریگان با شعار آزادی گروگان گیری و تنبیه ایران بر سر کار آمد.

 

بلافاصله با روی کار آمدن ریگان گروگان ها آزاد شدند و طی ۸ سال ریاست جمهوری ریگان ایران ۸ سال جنگ با عراق را تجربه کرد.

 

هرگاه دموکراتها اقداماتی برای پایان‌جنگ انجام‌میدادند، ایران یک حمله نظامی جدید تدارک میدید و اقدامات صلح را به تعویق می انداخت. طی ۸ سال جنگ ایران از طریق ایرلند تجهیزات نظامی خود را از ایرلند میخرید و پول آن را به دولت امریکا می داد.

 

عراق نیز تجهزات خود را از شوروی و یوگسلاوی می خرید. بعد از جنگ نیز ایران با ایجاد دشمنی در منطقه، بازار تسلیحات امریکا را داغ نگه داشت به گونه ای که امروز بیش از ۷ تریلیون دلار تسلیحات در منطقه خاورمیانه انبار شده است و قطعا این انبار در جنگ نهایی با ایران مصرف خواهد شد.

 

جهان آماده جنگ می شود و یقینا این جنگ با ایران خواهد بود!

 

۷ تریلیون دلار اسلحه در انبار خاورمیانه هست که در جنگ نهایی با ایران مصرف می شود!

 

۷ تریلیون دلار اسلحه برای تخریب ایران کافیست!

 

بازسازی ایران ۱۵ تریلیون دلار هزینه دارد!

 

دوباره باید این زرادخانه ۷ تریلیون دلاری برای نابودی عربستان تجهیز شود.

 

باز سازی عربستان ۲۰ تریلیون دلار هزینه خواهد داشت.

 

اینها تنها بخشی از سیاستهای جمهوری خواهان و کارتل های بزرگ اسلحه برای منطقه خاورمیانه و فروش اسلحه است.

 

کارتل های بزرگ اسلحه ۴ منطقه مشابه خاورمیانه طراحی کرده اند که تا سال ۲۱۵۰ بازار فروش تسلیحات نظامی خود را تضمین کرده اند.

 

 

 

 

 

 




Gozareshgar
info@gozareshgar.com