10.10.18 23:29 Alter: 10 days

اجرای حکم شلاق برای یک فعال مدنی در تبریز

Kategorie: Meldung Rechts

 

روز جاری حکم ۲۰ ضربه شلاق یک فعال مدنی به نام "میلاد اکبری" در اجرای احکام دادگستری این شهرستان اجرا شد.


به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، حکم ۲۰ ضربه شلاق میلاد اکبری، فعال تُرک آذربایجانی روز جاری ۱۹ مهرماه ۱۳۹۷ در اجرای احکام دادگستری تبریز اجرا شد.


پیش‌تر در روز صبح شنبه ۱۴ مهرماه ۹۷ نیروهای امنیتی با یورش به منزل پدری این فعال تُرک آذربایجانی اقدام به تفتیش کرده بودند.


یک منبع مطلع به کمپین گفت :"در زمان حضور ماموران امنیتی، میلاد اکبری در خانه نبود و نتوانسته اند وی را دستگیر کنند، ماموران مادر میلاد را تهدید کردند که اگر تا فردا یعنی یکشنبه ۱۵ مهرماه خودش را معرفی نکند با عواقب بدی روبرو خواهد شد".


این منبع در ادامه توضیح داد: "میلاد که به احکام زندان و شلاق محکوم شده بود، پس از پرداخت مبلغ ۱ میلیون و هشتصد هزار تومان جزای نقدی بدل از ۴ ماه حبس به حساب قوه قضائیه و حضور در شعبه ۵ دادگاه اجرای احکام مجددا دستگیر شد و حکم  ۲۰ ضربه شلاق را بر رویش با زور اجرا کردند".


ترک یا پان ترک؟ کدام یک درست است؟ |

ترک یا پان ترک؟ کدام یک درست است؟

ترک بودن برابر با پان ترک بودن نیست، همچنان که کرد بودن برابر با پان کرد بودن نیست و عرب بودن برابر با پان عرب بودن نیست و .....

از سوی دیگر پیروان پان های رنگارنگ ناسیونالیستی که خود را نماینده مادرزاد مردم جا می زنند هرگز نمی گویند که ما ناسیونالیست و پیرو فلان پان هستیم بلکه خود را فعال مدنی، هویت طلب، فعال اجتماعی و ..... می نامند! و هرگز خودشان را پان ترک و پان کرد و پان عرب و ..... ننامیده و فعال ترک، فعال کرد، فعال عرب و ..... می نامند!

پیروان پان های رنگارنگ ناسیونالیستی انگل های سیاسی هستند که در راه نابودی رژیم دوزخی ولایت فقیه سنگ اندازی می کنند که در این باره نگاه کردن به نوشتاری در لینک زیر سودمند است

http://www.iranglobal.info/node/57922Gozareshgar
info@gozareshgar.com