06.01.17 23:37 Alter: 15 days

ک – الوند: جنگ در میان جناح های مافیای قدرت

Kategorie: Nachricht

 

 

علل و ریشه های این درهم دریدن و افشاگری های فساد مالی در درون جناح های مافیایی حکومت چیست؟

با توجه بر اینکه همه اینها از میزان فساد مالی اعضای خانواده همدیگر کاملا مطلع هستند  و میدانند که این حاکمیت اسلامی ستون هایش  بر جنایت و ظلم و فساد استوار شده است و میزان این فساد هم از چشم مردم ایران دور نیست.

چرا از اهرم فساد برای تضعیف و کنار زدن همدیگر در تقسیم قدرت استفاده میکنند. ایا  اینها که خود عامل این فساد هستند نسبت به افشا ی ان حساسیت دارند یا از حساسیت مردم از میزان فساد به نفع جناح خود بهره برداری سیاسی میکنند؟

ماجرای این افشاگری فساد اقتصادی  زمانی شروع  شد که پدرخوانده مافیا, خامنه ای برای حفظ  رهبری و انتقال ان از خود به پسرش برنامه ریزی کرد و براساس این برنامه ریزی "ابراهیم  رئیسی" یکی از ادمکشان حرفه ایی رژیم که جزو گروه مرگ کشتار زندانیان سیاسی سال 67 بود را مسئول استان قدس رضوی و نماینده رهبر در خراسان کرد و علم الهدا را هم امام جمعه مشهد نمود .

 علل اینکه خامنه ایی ابراهیم رئیسی را بعنوان جانشین موقت و انتقالی جهت اماده کردن شرایط  برای رهبری پسرش انتخاب کرده بخاطر حجم جنایاتی است که این آدمکش حرفی ایی و گوش به فرمان  از زمان به قدرت رسیدن اخوندهای جنایتکار انجام  داده است.

 خامنه ایی و مافیای دربارش پرونده جنایات رئیسی را در بایگانی خود دارند که به راحتی بتواند او را مهار کند و به همان سرنوشتی دچار کنند که احمد خمینی را کردند.

این انتخاب در واقع همه رویا های جناح های درون مافیای قدرت و سران هر کدام از این جناح ها  که خود را برای جانشینی خامنه ایی اماده کرده بودند نقش بر اب کرد . 

جناح رفسنجانی ، خاتمی ، روحانی، در واکنش به این اقدام خامنه ایی از طریق احمد منتظری اقدام به پخش فایل صوتی بین پدرش "حسن علی منتظری بعنوان جانشین خمینی" با گروه مرگ که رئیسی هم یکی از اعضای ان بود نمود که این افشا گری باعث خشم خامنه ایی و جناح مافیای نزدیک به او شد . احمد منتظری توسط وزارت اطلاعات دستگیر و در دادگاه روحانیت که یکی از نهاد های زیر نظر خامنه ایی است  به 20 زندان و خلعیت از لباس آخوندی محکوم شد.

مصباح  یزدی چنان جایگاه  خود را در رهبری بعد مرگ خامنه تثبیت شده می دید که با انتخاب رئیسی دچار شکوک شد و از ترس واکنش خامنه ایی سکوت اختیار کرد .

 حیدر مصلحی  وزیر اطلاعات احمدی نژاد که خود یکی از جنایات کاران رژیم است  به نمایندگی از جناح مصباح یزدی مدعی شده که پخش فایل صوتی منتظری توسط باند هاشمی البته به جای اکبر هاشمی، مهدی هاشمی داماد منتظری که در جریان ماجرای افشای مذاکرات بین مقامات رژیم با نماینده امریکا "مک فارلین " دستگیر و به دستور خمینی اعدام شد .  مصلحی صرفا برای رد گم کردن  و پرهیز از بر خورد مستقیم با باند رفسنجانی مهدی هاشمی را وسیله قرار داده است.

 

رفسنجانی عامل موثر در انتخاب خامنه ایی بعنوان جانشین خمینی بود.  یک سرمایه گذاری دراز مدت برای رهبری خودش بعد از مرگ خامنه ایی، با این فرضیه که او بعد  از زخمی شدن در جریان ترور چند سالی دوام نخواهد اورد و بدون هیچ مانعی ایشان ردای رهبری را بر دوش خواهد انداخت که بر پایه  این محاسبه غلط بهای گزافی پرداخت.

جناح مافیای خانواده لاریجانی خصوصا صادق لاریجانی به عنوان رئیس قوه قضائیه  جانشینی  و پدرخواندگی را به عنوان ایت الله حق خود میداند از این انتخاب خامنه ایی که یک حجت الا سلام  مثل ابراهیم رئیسی را به او ترجیع دادن و دارد شرایط  رهبری او را فراهم میکند سخت خشمگین شد.

صادق لاریجانی برای نشان دادن خشم خود نسبت به عملکرد خامنه ایی تصمیم گرفت به عراق سفر کند و ضمن دیدار با نخست وزیر عراق، ال عبادی ،در ادامه سفر به دیدار مراجع نجف رفت و ضمن دیدار با ایت الله سیستانی از او برای نحوه و چگونگی برخورد با مسئله بد حجابی زنان ایران فتوا خواست.

درخواست فتوا از سیستانی چنان بر خامنه ایی که خود را  ولی امر شیعیان جهان  و حلقه مافیای او گران امد که قبل از ورود لاریجانی به ایران طرح توطئه افشای حساب های بانکی شخصی او را  ریختند و با همکاری روحانی در اختیار مطبوعات قرار دادند..  

وزارت اطلاعات با همکاری ماموران خود در مجلس اخوندی همزمان در خواست بازرسی حساب های شخصی او را کرد.

لاریجانی برای پاسخ به اهانت محمد صادقی نماینده مجلس که در سخنان رانی علنی در مجلس از کمیسیون اقتصادی مجلس خواسته به حساب های رئیس قوه قضاییه رسیدگی کنند با ارسال ماموران قوه قضائیه که زیر فرمان او و نماینده اش اژه ایی قرار دارد او را دستگیر کنند. شب حادثه وقتی ماموران قوه قضائیه برای دستگیری صادقی خواستند وارد منزل او شوند مشاهده کردند که منزل در محاصره ماموران وزارت اطلاعات است و دست از پا خطا محل را ترک کردند..

البته داستان به اینجا ختم نشد و پای برادران دیگر لاریجانی هم در رابطه با فساد مالی به میان کشیده شد . فاضل لاریجانی با ادعای اینکه نواری که احمدی نژاد با همکاری سعید مرتضوی و بابک رنجانی از او تهیه کرده اند ساختگی است و برای ضربه زدن به اعتبار برادران او ضبط شده است.

فاضل لاریجانی همزمان فساد خانواده جناح دیگر از مافیای قدرت  یعنی خانواده اخوند ،ناطق نوری ، و پسرانش را مطرح کرد که ان هم طبق معمول با واکنش تند ناطق نوری روبرو شد و اعلام کرد هر کس هر سندی مبنی بر فساد مالی او و پسرانش را دارد علنی کند.

جناح  دیگر از به اصطلاح مافیای اصلاح طلب حکومت که بخشی از نیروهای خود را در خارج از کشور متمرکز کرده مثل ، ابراهیم نبوی ،اکبر گنجی ، اشکوری ، با استفاده  از رسانه های خارجی ، بی بی سی، صدای امریکا، دست به تبلیغات وسیع برعلیه این انتخاب خامنه ایی زده اند با این مضمون که ابراهیم رئیسی یک جنایتکار است.

 البته اینها فراموش کرده اند که خاتمی ،روحانی، زمانی که این جنایات صورت میگرفت عضو شورای امنیت حکومتی بودند ، مستقیم و غیر مستقیم در تداوم این جنایات دست داشتند.

 اکبر گنجی دچار فراموشی ذهنی شد یا برای فریب خوانندگان مقاله اش به بیراهه رفت که ابراهیم رئیسی همکار وزیر دادگستری روحانی " پور محمدی" یکی از اعضای گروه مرگ و از جنایتکاران حرفه ایی دستگاه جنایت رژیم  بوده  که روحانی رئیس جمهور ان است .

 انتخاب رهبر اینده این رژیم جنایتکار برای جناح های مافیای درون حکومت تا چه اندازه حائز اهمیت است که این جناح ها  گرگ وار در حال دریدن هم هستند با توجه بر اینکه دشمن یکپارچه اینها یعنی مردم ایران در انتظار یک شرایط سیاسی استثنایی ، برای سرنگونی این دستگاه فاسد با همه جناح هایش لحظه شماری میکنند.

در این جنگ برای گرفتن  بالا ترین اهرم قدرت  یعنی پدر خواند گی مافیا جهت تثبیت منافع و سهم وری از غارت اقتصادی قماری است که همه جناح ها هم دیگر را به چالش میکشند.

اگر جناح های مافیایی درون حکومت نتوانند یک نفر را  بعنوان رهبر انتخاب کنند یا توافق بر ایجاد شورای رهبری که با توجه به شدد افشاگری برعلیه همدیگر احتمال کمتری است  در این شرایط  روند تحولات سیاسی به شکل متفاوت رقم خواهد خورد و تضاد ها انچنان عمیق تر که مردم وارد صحنه شود و اقدام به سرنگونی رژیم کنند.

یا شاید کوتاه مدت برنده اصلی این جنگ مافیایی سپاه پاسداران باشد که با استفاده از تسلط اقتصادی ، توان مالی از خلاء نبود خامنه ایی وبا حمایت اطرافیانش برای مهار درگیری جناح ها  جهت حفظ قدرت" کودتا "به شیوه اردوغان به نوعی دیگر انجام دهد.

ک – الوند

k.alvand@yahoo.com
Gozareshgar
info@gozareshgar.com